| Main | |
|---|---|
| Rating | 5 |
| Model | Apple iPhone 15 |
| OS | iOS |
| Screen diagonal | 6,1" |
| Permission | 2556x1179 |
| Screen refresh rate | 60 Hz |
| Screen Type | OLED |
| Processor | Apple A16 Bionic |
| Main cameras | 48 MP + 24 MP |
| Zoom | 3x (optical) |
| Video recording | ProRes video up to 4K at 30 frames/s |
| Additionally | optical image stabilization by matrix shift |
| Front-facing camera | 12 MP |
| Body material | Metal + Glass |
| Connectors and connection | USB Type-C |
| The diagonal | 6,1 |
С 1 апреля 2024г., на товар, превышающий стоимость 200 €, начисляется таможенный сбор в размере 15%, на сумму свыше 200 €. Пошлину можно оплатить курьеру при получении.
Specify the email address that you used when placing orders in DoBuy. We will send you instructions on password recovery
The password recovery link has been sent
to your e-mail. Check your email.
+7 (999) 999-99-99
Enter the code from the SMS
Do you already have an account? Log in>
A confirmation email has been sent to your email, follow the link to confirm it!