| Main | |
|---|---|
| Model | Xiaomi 14 Pro |
| OS | HyperOS |
| Screen diagonal | 6.73" |
| Permission | 3200x1440 |
| Screen refresh rate | 120 Hz |
| Screen Type | AMOLED |
| Screen Features | Brightness up to 3000 nits |
| Processor | Snapdragon 8 Gen 3 |
| Main cameras | 50 MP f1.6 + 50 MP f2.2 + 50 MP f2.0 |
| Front-facing camera | 32 MP |
| Body material | Metal + Glass |
| Unblocking | By face + fingerprint |
| Battery capacity | 4880 mAh |
| Fast charging | There are |
| Protection from water and dust | IP68 |
С 1 апреля 2024г., на товар, превышающий стоимость 200 €, начисляется таможенный сбор в размере 15%, на сумму свыше 200 €. Пошлину можно оплатить курьеру при получении.
Specify the email address that you used when placing orders in DoBuy. We will send you instructions on password recovery
The password recovery link has been sent
to your e-mail. Check your email.
+7 (999) 999-99-99
Enter the code from the SMS
Do you already have an account? Log in>
A confirmation email has been sent to your email, follow the link to confirm it!