| Main | |
|---|---|
| Model | Galaxy S24 Ultra |
| OS | Android |
| Screen diagonal | 6.9" |
| Permission | 1440 x 3120 |
| Screen refresh rate | 120 Hz |
| Screen Type | AMOLED |
| Screen Features | Dynamic AMOLED 2X |
| Processor | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 |
| Main cameras | 200 MP f1.7 + 50 MP f3.4 + 10 MP f2.4 + 12 MP f2.2 |
| Zoom | Optical 10x, Digital 100x |
| Front-facing camera | 12 MP f2.2 |
| Body material | Metal + Glass |
| Unblocking | By face + fingerprint |
| Stereo sound | There are |
| Battery capacity | 5000 mAh |
| Wireless charging | There are |
| Fast charging | There are |
| SIM card | Two nano-SIM + e-SIM |
| Protection from water and dust | IP68 |
С 1 апреля 2024г., на товар, превышающий стоимость 200 €, начисляется таможенный сбор в размере 15%, на сумму свыше 200 €. Пошлину можно оплатить курьеру при получении.
Specify the email address that you used when placing orders in DoBuy. We will send you instructions on password recovery
The password recovery link has been sent
to your e-mail. Check your email.
+7 (999) 999-99-99
Enter the code from the SMS
Do you already have an account? Log in>
A confirmation email has been sent to your email, follow the link to confirm it!