| Main | |
|---|---|
| Model | Samsung Galaxy S23+ |
| OS | Android |
| Screen diagonal | 6.6" |
| Permission | 2340x1080 |
| Screen refresh rate | 120 Hz |
| Screen Type | AMOLED |
| Screen Features | Corning Gorilla Glass Victus+, Dynamic AMOLED 2X, Brightness Booster Vision booster |
| Processor | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 |
| Main cameras | 50.0 Mp F1.8 + 10.0 Mp F2.4 + 12.0 M F2.2p |
| Zoom | 3x-30x |
| Video recording | UHD 8K (7680 x 4320) for 30 fps |
| Front-facing camera | 12 MP |
| Body material | Metal + Glass |
| Unblocking | By face + fingerprint |
| Stereo sound | There are |
| Battery capacity | 4700 mAh |
| Wireless charging | There are |
| Fast charging | There are |
| Charging power | 25 Watts |
| SIM card | NanoSIM |
| Connectors and connection | USB Type-C |
| Protection from water and dust | IP68 |
С 1 апреля 2024г., на товар, превышающий стоимость 200 €, начисляется таможенный сбор в размере 15%, на сумму свыше 200 €. Пошлину можно оплатить курьеру при получении.
Specify the email address that you used when placing orders in DoBuy. We will send you instructions on password recovery
The password recovery link has been sent
to your e-mail. Check your email.
+7 (999) 999-99-99
Enter the code from the SMS
Do you already have an account? Log in>
A confirmation email has been sent to your email, follow the link to confirm it!