| Main | |
|---|---|
| Permanent memory | 512 GB |
| Random access memory | 12 GB |
| Model | Motorola Razr 50 Ultra |
| OS | Android |
| Screen diagonal | 6.9" x 4.0" |
| Permission | 1080 x 2640 1080 x 1272 |
| Screen refresh rate | 165 Hz |
| Screen Type | OLED |
| Processor | Qualcomm Snapdragon 8s Gen3 |
| Main cameras | 50 MP + 50 MP |
| Zoom | Digital Optical |
| Video recording | 4K, 60 fps |
| Additionally | HDR10+ |
| Front-facing camera | 32 MP |
| Body material | Metal |
| Unblocking | The fingerprint |
| Stereo sound | There are |
| Battery capacity | 4000 mAh |
| Wireless charging | There are |
| Fast charging | There are |
| Charging power | 45 Watts |
| SIM card | 1 Nano-SIM + eSIM |
| Connectors and connection | USB Type-C |
| Protection from water and dust | IPx8 |
С 1 апреля 2024г., на товар, превышающий стоимость 200 €, начисляется таможенный сбор в размере 15%, на сумму свыше 200 €. Пошлину можно оплатить курьеру при получении.
Specify the email address that you used when placing orders in DoBuy. We will send you instructions on password recovery
The password recovery link has been sent
to your e-mail. Check your email.
+7 (999) 999-99-99
Enter the code from the SMS
Do you already have an account? Log in>
A confirmation email has been sent to your email, follow the link to confirm it!