| Main | |
|---|---|
| Model | ASUS ROG Phone 7 |
| OS | Android |
| Screen diagonal | 6.78" |
| Permission | 2448x1080 |
| Screen refresh rate | 165 Hz |
| Screen Type | OLED |
| Screen Features | HDR10+, 1500 nits |
| Processor | Snapdragon 8 Gen2 |
| Main cameras | 50 MP + 13 MP + 5 MP |
| Video recording | UHD 8K (7680 x 4320) 24 fps |
| Front-facing camera | 32 MP |
| Body material | Metal + Glass |
| Unblocking | The fingerprint |
| Stereo sound | There are |
| Battery capacity | 6000 mAh |
| Wireless charging | No |
| Fast charging | There are |
| Charging power | 65 Watts |
| SIM card | 2 nano-SIM |
| Connectors and connection | 2 x USB Type-C, 3.5 mm Jack |
| Protection from water and dust | IP68 |
С 1 апреля 2024г., на товар, превышающий стоимость 200 €, начисляется таможенный сбор в размере 15%, на сумму свыше 200 €. Пошлину можно оплатить курьеру при получении.
Specify the email address that you used when placing orders in DoBuy. We will send you instructions on password recovery
The password recovery link has been sent
to your e-mail. Check your email.
+7 (999) 999-99-99
Enter the code from the SMS
Do you already have an account? Log in>
A confirmation email has been sent to your email, follow the link to confirm it!