| Main | |
|---|---|
| Permanent memory | 512 GB |
| Model | Oneplus 12 |
| Screen diagonal | 6.82" |
| Permission | 3168x1440 |
| Screen refresh rate | 120 Hz |
| Processor | Snapdragon® 8 Gen 3 |
| Main cameras | 50Mp |
| Zoom | 3x optical, 6x optical, 120x digital |
| Video recording | Shooting 8K video: 24 frames/sec; Shooting 4K video 60 frames/sec, 30 frames/seconds; 1080P video shooting 60 frames/sec, 30 frames/720P video shooting 60 frames/sec, 30 frames/sec. |
| Front-facing camera | 32Mp |
| Body material | Metal + Glass |
| Battery capacity | 5400 mAh |
| Wireless charging | There are |
| Fast charging | There are |
| Charging power | 100W |
| Protection from water and dust | IP65 |
С 1 апреля 2024г., на товар, превышающий стоимость 200 €, начисляется таможенный сбор в размере 15%, на сумму свыше 200 €. Пошлину можно оплатить курьеру при получении.
Specify the email address that you used when placing orders in DoBuy. We will send you instructions on password recovery
The password recovery link has been sent
to your e-mail. Check your email.
+7 (999) 999-99-99
Enter the code from the SMS
Do you already have an account? Log in>
A confirmation email has been sent to your email, follow the link to confirm it!